امتحان تیزهوشانم???

• شروع کننده موضوع Hermione
  • تاریخ شروع

دنریس تارگرین

Guest
ببین مدیریت تایم خیلی مهم بود تو امتحان ولی نه کمتر از درست حل کردن
منم وقتی امتحان تیزهوشان دادم تایم کم آوردم چندتا سوال اصلا نرسیدم و خیلیا یادمه نرسیده بودن
ولی اگه درست همونایی ک زدیو حل کرده باشی قبولی

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
ببین مدیریت تایم خیلی مهم بود تو امتحان ولی نه کمتر از درست حل کردن
منم وقتی امتحان تیزهوشان دادم تایم کم آوردم چندتا سوال اصلا نرسیدم و خیلیا یادمه نرسیده بودن
ولی اگه درست همونایی ک زدیو حل کرده باشی قبولی
ممنون عزیزم❤من از ۱۲۰ تا ۹۸ تا زدم.دیکه درست و غلطیش نمیدونم.

دنریس تارگرین

Guest
ممنون عزیزم❤من از ۱۲۰ تا ۹۸ تا زدم.دیکه درست و غلطیش نمیدونم.
بببن خوب زدی من فک کنم از تو کمتر نزده داشتم و خودمم فک میکردم قبول نمیشم چون یکم تو تست زدن کندم ??
ولی قبول شدم چون بقیه همه تستا رو غلط پلوت زده بودم من همرو درست اگه درست زدی قبولی بابا ناامیدی چرا?

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
بببن خوب زدی من فک کنم از تو کمتر نزده داشتم و خودمم فک میکردم قبول نمیشم چون یکم تو تست زدن کندم ??
ولی قبول شدم چون بقیه همه تستا رو غلط پلوت زده بودم من همرو درست اگه درست زدی قبولی بابا ناامیدی چرا?
مطمئن نیستم درست غلطیشو?ایشالله ک درست باشه.سرعتیا رو مطمئنم هرچی زدم درست زدم.ینی درکل ۵۸ تارو درست زدم.اگه از تحلیلیا یه بیست تاییش حداقل درست باشه قبولم.البته نسبت ب بقیه میسنجنا.ولی مراقبمون گفت داوطلبین کم بودن باخیال راحت امتحان بدین?

دنریس تارگرین

Guest
مطمئن نیستم درست غلطیشو?ایشالله ک درست باشه.سرعتیا رو مطمئنم هرچی زدم درست زدم.ینی درکل ۵۸ تارو درست زدم.اگه از تحلیلیا یه بیست تاییش حداقل درست باشه قبولم.البته نسبت ب بقیه میسنجنا.ولی مراقبمون گفت داوطلبین کم بودن باخیال راحت امتحان بدین?
ببین اصلا اصلا به قبول نشدن فک نکن دیگه تموم شد دادی ، غصه خوردن فایده نداره ، با این تفاسیر احتمال ۹۰ درصد قبولی

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
ببین اصلا اصلا به قبول نشدن فک نکن دیگه تموم شد دادی ، غصه خوردن فایده نداره ، با این تفاسیر احتمال ۹۰ درصد قبولی
ممنون عزیزم ک روحیه دادی?یه صلوات برات فرستادم.انشالله ک اینطور بشه.

قفس قو

Guest
کاش اون فاخته ,لالمونی گرفته بود... ?
ولی اصلا جای ناراحتی نیس, چون خدا دانش و دانش پژوهان رو دوست داره,, و اجرتون محفوظ هست?

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
کاش اون فاخته ,لالمونی گرفته بود... ?
ولی اصلا جای ناراحتی نیس, چون خدا دانش و دانش پژوهان رو دوست داره,, و اجرتون محفوظ هست?
ممنون انشالله.
ولی منظورتون ازجمله اولیو نفهمیدم...

بالا