اطراف شما هم ازدواجای دخترا اینجوری بوده؟

• شروع کننده موضوع آوااا
  • تاریخ شروع

آوااا

Guest
من اطرافم چیزی ک دیدم این بوده ک اکثر دخترایی ک سرشون تو درس و کتاب بوده و مثبت زیادی بودنو و دنبال قرو فر و عمل و ارایش و لوندی نبودن تهش با مردای کارمند ازدواج کردن ک وضع مالی کاملا معمولی دارن شاید تحصیلات بالا داشته باشن ولی پول زیاد ندارن

ولی دخترایی ک بیشتر دنبال عشق و حال و لوندی و شبک پوشی و عملای زیبایی و اکیپای مختلف بودن و روابط اجتماعی خیلی بالا داشتن با با مردای خیلی پولدار و شیک ازدواج کردن

شما هم دیدید؟

البته دخترای پزشک هم با پسرای پزشک ازدواج میکنن ولی بقیه رشته ها دقیقا همین بوده چیزی ک دیدم

پاندا تپلی

Guest
من اطرافم چیزی ک دیدم این بوده ک اکثر دخترایی ک سرشون تو درس و کتاب بوده و مثبت زیادی بودنو و دنبال قرو فر و عمل و ارایش و لوندی نبودن تهش با مردای کارمند ازدواج کردن ک وضع مالی کاملا معمولی دارن شاید تحصیلات بالا داشته باشن ولی پول زیاد ندارن

ولی دخترایی ک بیشتر دنبال عشق و حال و لوندی و شبک پوشی و عملای زیبایی و اکیپای مختلف بودن و روابط اجتماعی خیلی بالا داشتن با با مردای خیلی پولدار و شیک ازدواج کردن

شما هم دیدید؟

البته دخترای پزشک هم با پسرای پزشک ازدواج میکنن ولی بقیه رشته ها دقیقا همین بوده چیزی ک دیدم
ما یک دختر پزشک داریم که با یک پزشک ازدواج کرد 2 تا بچه هم دارن اما متاسفانه دارن بعد 8 سال جدا میشن
یکی دیگه با یک کارمند ازدواج کرد وضع مالیشون متوسطه
یکی دیگه هم با یک کارمند ازدواج کرد (پولدار نیستن) ولی وضع مالیشون خوبه

مااماان_ساامیاار

Guest

شما هم دیدید؟

بله من خودم اهل کتاب و درس بودم با شوهرم ک کارمنده ازدواج کردم

دختر خالم کلا اهل درس نبود با یه پسر خوشگل و پولدار

و در مورد پزشک من دایی مزشک زنش خانه دار
دخترش پزشکه، شوهرش مهندس عمران و دو تا از پسر دایی ها هم پزشکن زنان خانه دار دارن

آیلا

Guest

دخترش پزشکه، شوهرش مهندس عمران و دو تا از پسر دایی ها هم پزشکن زنان خانه دار دارن
چون دختر خالتون گشته پیدا کرده :ROFLMAO::ROFLMAO:
هدفش همین بوده

مااماان_ساامیاار

Guest
چون دختر خالتون گشته پیدا کرده :ROFLMAO::ROFLMAO:
هدفش همین بوده
ای افرین?خب مامانش ازادش می زاشت
من ترم ۴ بودم ابروهام عین زنای قاجار بود کلی گریه کردم مامانم اجازه داد
الان بمن میگه رنگ کن ارایش کن ،میگم اونوقت ک دوست داشتم اجازه هیچی ندادی الان نمیزاری

از ی سنی ب بعد کاری نداشت اما من دیگه حوصله غر زدناشو نداشتم

Luna

Guest
مطمئنی کارمندا خوب نیستند؟ درسته حقوقش ون کمه ولی حداقل اونایی که من دیدم شوهرای خوبی هستند
لطفا با چشم بد به کارمند ها نگاه نکن
اونایی هم که زرنگ باشن تا پست های بالا میرن

هلنم

Guest

شما هم دیدید؟

خوبی شما?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

خاموش

Guest
برای خودت یه ویترین ازتفکرات به درد نخور تو ذهنت درست کردی وجرات بهم زدنشون نداری
بریز بیرون این افکار مسخره رو تو دنیایی زندگی می‌کنیم که خیلی متفاوت تر از حرفهای شماست هرکارمندی بدنیست شغل آبرومندانه ایه
هر دختری که سرش تو مشق ودرس وکتابشه بدبخت نمیشه
هر دختر لوندی هم بدنیست اما صددرصدم تضمینی روی خوشبختیش نیست

آناهیتا

Guest
از زنایی که دنبال یه مرد میگردن تا با لوندی کردن برن تو زندگیش و اون پولدارشون کنه بدمممممممممممم میااااااااااااااد
بدممممممممممممم میاااااااااااعاااااد
از زنا و دخترهایی که خودشونو کالا میدونن و هرچی به قیمت بالاتر فروخته بشن متتتتتتتتنفررررررررررم
چه بسا یک کارمند با یک پراید و خونه اجاره ای سگش شرف داره به اون رئیس کارخونه دزد با مازراتی
و اون زن که سرش تو کتاب بوده سگش شرف داره به اون دختر لوند
?????????

شاپرک

Guest
از زنایی که دنبال یه مرد میگردن تا با لوندی کردن برن تو زندگیش و اون پولدارشون کنه بدمممممممممممم میااااااااااااااد
بدممممممممممممم میاااااااااااعاااااد
از زنا و دخترهایی که خودشونو کالا میدونن و هرچی به قیمت بالاتر فروخته بشن متتتتتتتتنفررررررررررم
چه بسا یک کارمند با یک پراید و خونه اجاره ای سگش شرف داره به اون رئیس کارخونه دزد با مازراتی
و اون زن که سرش تو کتاب بوده سگش شرف داره به اون دختر لوند
?????????
با ادبانه ترم میتونستی نظرتو بگی??

استارتر
استارتر

آوااا

Guest
گلم تو تومحیطی بزرگ شدی که فقر فرهنگی توش بیدااااااد میکنه و دست خودتم نیس
امیدوارم که بیش ترازاین سمی نشی
من دیگه توتاپیکاتون نمیام
موقق باشین
از دید شما این خوبه ک دختر سرشو بکنه تو کتاب و با ی مرد کارمند ازدواج کنه بره سرکار پولشم بیاره تو زندگی قسط هم بده؟

استارتر
استارتر

آوااا

Guest

بعد شما ک بیشتر درس خوندی و ب اندازه کافی لوند و ارایش کرده نبودی شوهر معمولی گیرت اومد ک میرفتی سرکار پولتم میوردی تو زندگی چون شوهرت عالی تامین نمیکرد درسته؟
الان هم کم خرج تیپ و قیافت میکتی و دختر خالت ک شوهر پولدار داره بیشتر خرج میکنه و تامینه؟

بالا