اضافه شدن امکان گرفتن فال حافظ

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است
استارتر
استارتر

مژده

Guest
ن دیگه باید لینکو وسط اون دوتا کلمه بزاریم باز نمیشه ☹

@مژده جون مشکلش چیه؟؟؟؟
حتما درست وارد نمیکنیم،نمودونم ?
اینو ببینین عجقا

نسا

Guest
سلام از اونجایی که دیدم اکثریت کاربرا به گرفتن فال علاقه دارن به عنوان یک جنبه سرگرمی گزینه "فال حافظ" رو هم به سایت اضافه کردم، 3 خط بالا سمت راست صفحه رو بزنین تا منوی سایت بیاد بعد از قسمت" انجمن" آخرین گزینه یعنی "فال حافظ" رو انتخاب کنید. تست کنید ببینید خوبه بالا میاد واستون؟?
وای چه بامزهههه?❤️

Mamane matin

Guest
سلام از اونجایی که دیدم اکثریت کاربرا به گرفتن فال علاقه دارن به عنوان یک جنبه سرگرمی گزینه "فال حافظ" رو هم به سایت اضافه کردم، 3 خط بالا سمت راست صفحه رو بزنین تا منوی سایت بیاد بعد از قسمت" انجمن" آخرین گزینه یعنی "فال حافظ" رو انتخاب کنید. تست کنید ببینید خوبه بالا میاد واستون؟?
مرسی???

عشقام دخترام

Guest
ممنوووون ??????
مژده جون عالي بود فقط ممكنه فال قهوه و فال كارت هم به عنوان سرگرمي بزارين ؟؟؟??اهان فال حس ششم قوي هم بزارين عالي ميشه?? ممنون

Dariadel

Guest
هیچی دیگه کلاا شام و ناهارم بدین تکمیل میشه?

Boshra

Guest
سه
سه تا تاپیک آخرم از یک هفته گذشته زمانشون،میشه حذفشون کنید.??

شاپرک خواب رفته

Guest
@مژده سلام شما مدیر سایتین؟
??
من تازه واردم خوشحال شدم شناختمتون

اصغر سگ سیبیل

Guest
@مژده سلام شما مدیر سایتین؟
??
من تازه واردم خوشحال شدم شناختمتون
1376912013696073.jpg

زیاد دور و ور مژده نپلک