اسامی ثروتمندترین شخصیت های ایران

دختر جذاب

⭐کاربر جاودان⭐
عضویت
Sep 28, 2020
ارسال ها
10,100
اسامی ثروتمندترین شخصیت های ایران💵

اول: حسین ثابت بکتاش، غول گردشگری ایران صاحب هتل داریوش کیش که معماری آن به سبک تخت جمشید است. صاحب گروه هتلهای ثابت است آقای ثابت تا پنج سال پیش در جزایر قناری هفت هتل (هفت هزار تخت) داشته است در کیش به غیر از هتل داریوش چهار هتل لاله و هلیا و پانیذ و تماشا راصاحب است او همچنین کلنگ ساخت هتل هفت ستاره کوروش در کیش را زده است این هتل تمام تجهیزات آن با انرژی خورشیدی کار میکند و در خاورمیانه حرف اول را میزند حسین ثابت هم بزرگترین شرکت هتلداری اسپانیا راصاحب است و خود او نیز در یکی از دو جزیره اختصاصی خود در جزایر قناری زندگی میکند سن او هم اکنون هفتاد سال است.


دومین فرد ثروتمند ایران: محمد جابریان، امپراطور و غول صنعت فولاد ایران.
برآورد ثروت این فرد بالغ بر پنجاه هزار میلیارد تومان است او حدود هفتاد درصد سهام فولاد ایران را در اختیار دارد و فولاد بکار رفته در برج میلاد تهران از کارخانه ها و شرکت های او تامین شده است.


سومین فرد ثروتمند ایران: محمد صدر هاشمی نژاد، مخ بیزینس ایران هست او اولین بانک خصوصی ایران یعنی بانک اقتصاد نوین را تاسیس کرد و هم اکنون ریس هیات مدیره بانکهای اقتصاد نوین کل کشور است همچنین او مالک و رئیس بزرگترین شرکت ساختمان سازی ایران یعنی استراتوس هست ثروت او را بالغ بر چهل هزار میلیارد تومان تخمین زده اند.


چهارمین ثروتمند ایران: اسدالله عسگراولادی غول صادرات خشکبار و پسته ایران و رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین هست در محافل غیر رسمی میگویند که چینی ها اعتبار این فرد را از ریس جمهور بیشتر میدانند و به خاطر او هست که رابطه اقتصادی با ایران دارد صادرات او سالانه بیش از صد میلیون دلار است و ثروت او را سی وپنج هزار میلیارد تومان تخمین زده اند.


پنجمین ثروتمند ایران: حاجی رضا علاءالدین، غول تکنولوژی ایران و امپراطور موبایل و گوشی تلفن همراه ایران صاحب بازار بزرگ علاءالدین در تهران و مالک تمام سرقفلیهای مغازه های این بازار معروف تهران هست گردش مالی روزانه در این بازار بالغ بر یک میلیارد تومان است ثروت این فرد بالغ بر بیست هزار میلیارد تومان هست.


ششمین ثروتمند ایران: علی انصاری غول بازار مبل ایران و صاحب بخشهای عظیمی از زمینهای یافت آباد تهران هست و ریس گروه اقتصادی تات هست لازم به ذکر است انصاری تا دو سال پیش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بود و هم اسپانسر این باشگاه با نام بازار مبل ایران در اختیار بود.


هفتمین فرد ثروتمند ایران: حسین هدایتی سهامدار بزرگ در بازار مبل ایران و مالک صنایع استیل آذین و کارخانه های ورق و فولادسازی و بزرگترین مرکز پرورش میگو از آن اوست همچنین برج سازی در دبی و ساخت وسایل تزیینی اکثر برجهای دبی در اختیار اوست همچنین از او به عنوان عابر بانک باشگاه پرسپولیس نام میبرن به طوریکه در یکی از بانکهای دبی حدود دوهزار میلیارد تومان حساب دارد و در بانکهای ایران حتما بیشتر از این مبالغ هست


هشتمین ثروتمند ایران؛ محمد رضا نجاتي ٣٢ ساله اهل اروميه مالك ١٠ نفت كش. ١٠ برج در تهران سهام دار ٣ بانك هفتصد آپارتمان در تهران، دویست آپارتمان در اصفهان، ده هزارمتر ویلا در شمال، سهامدار کارخانه شیشه در همدان. بعضی از نزدیکانش گردش پول این شخص را ٥٠ ميليارد در روز ميدانند او علاقه زیادی به مسافرت ندارد و بیشتر در اروميه ميگذراند به دليل مسايل امنيتي گاهي با اتوبوس و پياده رفت و امد ميكند ، بعضی ها او را از غول های ثروتمند ایران به طوری که شرکت چینی ها به اعتبار او احترام میزارن با توجه به ادله های موجود ثروت این فرد بیش از بیست هزار میلیارد تومن هست او ٣٢ ساله و مجرد ميباشد.
 

بالا