از کجا بدونم؟؟؟

• شروع کننده موضوع ارزو♥
  • تاریخ شروع

ارزو♥

Guest
وقتی کسی میاد خاستگاری از کجا بدونم این همونه که میخاستم اخه مث هندونه سر بستس

استارتر
استارتر

ارزو♥

Guest
همونه ک میخاستم منظورم اینه ادم خوبیه

دختر جذاب

Guest
رفت و امد کنید
توی رفت و امد ها ناخودآگاه خیلی از اخلاقاش رو میشه

استارتر
استارتر

ارزو♥

Guest
سلام

اگه قبلش با خواستگار و خانواده اش آشنایی ندارید خب دوران نامزدی رو برای شناخت گذاشتن

البته ازدواج به نظرم اکثر مواقع همون هندوانه سربسته است امکان داره حتی با شناخت کامل هم ازدواج کرد اما رفتار همسر بعد از ازدواج تحت شرایطی عوض بشه.باید از خدا کمک خواست و با بزرگان مشورت کرد و با شناخت کامل رفت جلو.بعد قبل از عقد در مورد همه چی صحبت و توافق بشه بعدش عقد
سلام همین دیگه خیلی ها هستن بعد شناخت هم فهمیدن طرف اصلا اونی نیس ک تو فکرشون بوده
من چون اهل دوست شدن با جنس مخالف نیستم وقتی خاستگار میاد دغدغه دارم همش ک ایا خوبه ایا نه

استارتر
استارتر

ارزو♥

Guest
تو نامزدی هم اره
ولی من رفت و امد منظورم بدون نامزدی بود
دوست بشید
حالا خودت اول از اخلاقاش از خودش بپرس
اما بازم رفت و امد لازمه

یه جورایی همون نامزدی
من از دوس شدن خوشم نمیااد اخه

استارتر
استارتر

ارزو♥

Guest
دغدغه تون بجاست چون ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر انسانیه که نقش مهمی در خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت و خدای نکرده بدبختی یک انسان داره

شما هر خواستگاری اومد شرایط شغلی و فرهنگ خانوادگی و مهمتر فکر و عقیده اش رو خوب بسنجید ببینید با شرایط ایده آل شما تطابق داره یا نه

ان شاءالله با یک پسر ایده آل از همه نظر ازدواج کنید و خوشبخت بشید
انشالله.ممنونم از توضیحات.اخرین نفری ک اومده بیشتر همه شبیه معیار هامه فقط حس میکنم کمی زیادی با دوستاشه شایدم چون مجرده عادیه اما اقای کاری هستن.بنظرتون طبیعیه تا مجردن با دوستاشون زیاد بیرون باشن؟

نسا

Guest
باید ببینی اول خودش به دلت میشینه یا نه
البته من سنم کمه تجربه ندارما?ولی باید طاهر ایناش اول اوکی باشه تا کم کم آشنا شید ایشالا با اخلاقش و اینا

Luna

Guest
نامزد باشید اما فقط بین خانوادتون بمونه نه کل فامیل اینطوری تحت فشار قرار نمیگیری برای جواب دادن

بالا