از باسلام خرید کنم معتبره؟؟؟

بازی بخت

⭐کاربر برتر⭐
میخوام نودل کره ای بخرم امتحان کنم
و آرد موچی و بابل تیییی
ذوقق دارم
بخرم یا نه؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یعنی همه شون معتبرن؟
آره هر چی می خری پول می مونه دست سایت بعد که رضایت دادی پولو بهش میدن رضایت ندی هم یک هفته بعد پولو بهش میدن

اگه راضی نباشی هم میزنی مشکل داره مرجوعش میکنی آدرس می گیری با پست میفرستی هزینه پست رو میدی پولتو برمی گردونن پیش نیومده برام

یه بار از سبزی راضی نبودم که پخته بودم زنگ زدن گفتن هزینه رو بدیم گفتم نه

استارتر
استارتر
بازی بخت

بازی بخت

⭐کاربر برتر⭐
آره هر چی می خری پول می مونه دست سایت بعد که رضایت دادی پولو بهش میدن رضایت ندی هم یک هفته بعد پولو بهش میدن

اگه راضی نباشی هم میزنی مشکل داره مرجوعش میکنی آدرس می گیری با پست میفرستی هزینه پست رو میدی پولتو برمی گردونن پیش نیومده برام

یه بار از سبزی راضی نبودم که پخته بودم زنگ زدن گفتن هزینه رو بدیم گفتم نه
خوبه پس ...

باید بهشون پیام بدم سفارش بدم؟؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ارسال چقد طول کشید
نهایت یک هفته یه قسمت پیگیری سفارش هست که میتونی نگاه کنی کی دست نامه رسانه وقتی دست نامه رسان بیاد همون روز برات میاره یا فردا نباشی هم یه بار دیگه میاره یا ممکنه بده همسایه یا بندازه حیاط یا اگه نیاره هم باید بری پست نزدیک شهرتون بگیری پیش نیومده برام همیشه یا به همسایه دادن یا دوباره یا پرت کردن حیاط

استارتر
استارتر
بازی بخت

بازی بخت

⭐کاربر برتر⭐
نهایت یک هفته یه قسمت پیگیری سفارش هست که میتونی نگاه کنی کی دست نامه رسانه وقتی دست نامه رسان بیاد همون روز برات میاره یا فردا نباشی هم یه بار دیگه میاره یا ممکنه بده همسایه یا بندازه حیاط یا اگه نیاره هم باید بری پست نزدیک شهرتون بگیری پیش نیومده برام همیشه یا به همسایه دادن یا دوباره یا پرت کردن حیاط
چه جالب
مرسی عزیزم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خوبه پس ...

باید بهشون پیام بدم سفارش بدم؟؟
اول سرچ کن رو محصولت بزن بعد قسمت پیام رو بزن که اون محصول ارسال بشه برای فروشنده بدونه چیو میگی بعدبپرس ببین موجوده و چه عدد میخوای وقتی جواب داد

بزن رو محصول سبد خریدو بزن و سفارش بده

من خودم نگاه کردم یادگرفتم راحته

بالا