از ازدواج کردن میترسم ?

• شروع کننده موضوع زیبا مثل خورشید
  • تاریخ شروع

زیبا مثل خورشید

Guest
یه خواستگار دارم که پسر خوبیه واقعا نمیشه بهونه قابل توجهی ازش بگیرم و تا الان به خاطر درس جواب رد دادم ولی خب هنوزم منو میخواد پدر مادرشم خیلی راضی هستن ، پدرم میگه این دفعه دیگه جدی تصمیم بگیر منم چون دیگه دلم نمیخواد مجرد باشم و از این میترسم نکنه تا ۳۰ سالگی مجرد بمونم میخوام جواب مثبت بدم ولی میترسم و یه استرس عجیبی دارم ، واقعا مسخرست دخترای همسایه که ۱۶ سالشونه چه راحت ازدواج کردن اونوقت من که ۲۴ سالمه میترسم از آینده و زندگی متاهلی?

گل_یخ

Guest
بنظرم اون کار که دلت میخواد بکن
ازدواج هم فک نکنم اش دهن سوزی باشه ولی مجردی از سی به بعد هم خوب نیس بنظرم

گل بهاری

Guest
من ازدواج موفق داشتم
دوستم داره ودوسش دارم دیگ چی میخام اخه

گل آذین

Guest
چقدر عاقلی
افرین
بله باید از ازدواج ناآگاهانه ترسید

استارتر
استارتر

زیبا مثل خورشید

Guest
آره سنتیه البته اگه جواب مثبت بدم چند ماه نامزدیم بعدش عقد وعروسی ، ولی چون داشتن دوست پ س ر توی خانواده ما خیلی بده تا الان با هیچ کسی نبودم و به اصطلاح پاستوریزه

گل آذین

Guest
آره سنتیه البته اگه جواب مثبت بدم چند ماه نامزدیم بعدش عقد وعروسی ، ولی چون داشتن دوست پ س ر توی خانواده ما خیلی بده تا الان با هیچ کسی نبودم و به اصطلاح پاستوریزه
عزیزم?
اره حتما نامزد شین
بلافاصله عقد نکنید
حتما بسنجش از همه لحاظ

مهربانوجان

Guest
حق داری
تاپیکمو بخون بیشترم می‌ترسی

رها

Guest
عزیزم اکثرا این ترس و دلهره رو اوایل دارن چون ورود به یه دنیای جدیده
طبیعیه عاقلانه انتخاب کن انشالله که خوشبخت بشی

منصوره موسوی

Guest
با سلام خدمت دوست عزیزم به نظر من که ازدواج که ترس نداره دوست خوبم اگر خودت هم دوسش داری باهاش ازدواج کن انشاءالله که خوشبخت بشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا بهترین ها رو واست در نظر میگیره این استیکر زیبا تقدیم به شما دوست خوبم

لپ قرمزی

Guest
تحقیق کنید و مشاوره برید و رفت و آمد کنید دیگه میشناسی بقیشم امید خدا

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
بنظرم ی ذره استرس داره

بالا