از ازدواج کردن میترسم و خجالت میکشم 😔

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته که از نظر ظاهری خوبم ولی بعضی از قسمتای بدنم کمی تیره هستش مثل سر زانو و آرنج از طرفی قسمت کتف و کمر جای جوش مونده که هر کاری کردم نرفت 🥺
به خاطر همین خجالت میکشم از اینکه ازدواج کنم فکر کن پسره منو ببینه با خودش چی فکر می‌کنه 😞
البته من زیادی حساسم دلم میخواد اصلا هیچ عیبی نذاشته باشم ولی به نظر شما مردا به این چیزا توجه میکنن و براشون مهمه ؟
خواستگار دارم شاید دیگه جوابم مثبت باشه ولی از این موضوع میترسم
چی کار کنم بچها ؟ 😥

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
مشکلت فقط اینه که اعتماد به نفس نداری همه ی ما آدمیم تیرگی و ترک پوست و چمیدونم جای جوش طبیعیه

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه که مردا خودشون بلوری ان
خب میترسم مقایسه بشم
مشکلت فقط اینه که اعتماد به نفس نداری همه ی ما آدمیم تیرگی و ترک پوست و چمیدونم جای جوش طبیعیه
قبلا استرس نداشتم اما حالا که قراره ازدواج کنم میترسم

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
خب میترسم مقایسه بشم

قبلا استرس نداشتم اما حالا که قراره ازدواج کنم میترسم
اولین شرط برای اینکه دوست داشته بشی از سمت دیگران اینه که خودت اول از همه خودتو دوست داشته باشی اعتماد به نفس داشته باش در درجه اول مطمعن باش همه چیز عالی پیش میره

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
درسته که از نظر ظاهری خوبم ولی بعضی از قسمتای بدنم کمی تیره هستش مثل سر زانو و آرنج از طرفی قسمت کتف و کمر جای جوش مونده که هر کاری کردم نرفت 🥺
به خاطر همین خجالت میکشم از اینکه ازدواج کنم فکر کن پسره منو ببینه با خودش چی فکر می‌کنه 😞
البته من زیادی حساسم دلم میخواد اصلا هیچ عیبی نذاشته باشم ولی به نظر شما مردا به این چیزا توجه میکنن و براشون مهمه ؟
چی کار کنم بچها ؟ 😥
زیادی حساسی منم پشت کمرم جای تیغ های حجامت کامل مونده

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم در درجه اول اگر اعتماد به نفس داشته باشی فقط زیبایی هات دیده میشه
درثانی به کردی ازدواج نکن که اینقدر احمق باشه و ظاهر بین اینه که مهمه

ثالثا اینا که گفتی درمان داره
هم یه کرم هست که بهت میگم هم خاک رس قرمز اگر ماسک کنی یک ماه هرروز بذاری اون قسمت بمرور سفید میشه
ویتامین سی هم سرمشو بزن

برای جای جوش هم ضد لک گیاهی هیدرودرم هرشب بزن یک ماهه جاشو میبره

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
چی کار کنم بچها ؟ 😥
با احترام به تمام زنان دنیا باید بگم یه نگاه به پرنسس های اروپایی بندازین با وجود اینکه از بهترین سطح رفاه برخوردارن ولی باز جای جوش و لک و کک ومک روی پوست بدنشون و گاها صورتشون هست.این تیرگی ها هم درمان داره انواع پماد و ژل و حتی لیزر و درمان خونگی

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم در درجه اول اگر اعتماد به نفس داشته باشی فقط زیبایی هات دیده میشه
درثانی به کردی ازدواج نکن که اینقدر احمق باشه و ظاهر بین اینه که مهمه

ثالثا اینا که گفتی درمان داره
هم یه کرم هست که بهت میگم هم خاک رس قرمز اگر ماسک کنی یک ماه هرروز بذاری اون قسمت بمرور سفید میشه
ویتامین سی هم سرمشو بزن

برای جای جوش هم ضد لک گیاهی هیدرودرم هرشب بزن یک ماهه جاشو میبره
مرسی عزیزم ❤️

جوجو

⭐کاربر برتر⭐
چی کار کنم بچها ؟ 😥
گل بی عیب خداست

بالا