ازین کشوها بسازم بفروشم؟یعنی کسی میخره؟

• شروع کننده موضوع mim
  • تاریخ شروع

mim

Guest
میخوام یه چیز که توی زندگی کاربرد داره بفروشم سود کنم، بنظرتون این مدل کشوها قشنگن که بفروشم؟ کسی می‌خره؟ شما خودتون بودین میخریدین ایا؟؟ ?? و چه استفاده ای میکردین؟

_20201220_140939.JPG
_20201220_141238.JPG

مثلا اولیه ابعادش 25در25(البته با رنگای دیگه)
دومی هم با ابعاد 25در30

قیمتشون هم ‌200تومن...
علتش اینه که محصول خامش گرونه چون چوب گرون شده و سایزش یکم بزرگتر از سایز مینی کشو هایی هست ک توی اینستاگرام دیدین... و دیگه هزینه رنگ و مواد دیگرش که باید بهش زد هم باید حساب کرد بالاخره ?

یاس سفید

Guest
عزیزم
به نظرم خیلی قشنگه ولی خودم باشم به نظرم گرونه قیمتش
با این قیمت اگر بتونی جا جواهری درست کن
اونو شاید بخرن
ولی این با این قیمت نه

یاس سفید

Guest
عزیزم باید منبع تهیه مواد اولیه اتو عوض کنی
تا بتونی با قیمت مناسب بفروشی
نه اینکه قیمت سودتو پایین بیاری
حقیقتش انقدر قیمت که میگی من باشم نمیخرم
من با صد میخرم
یه چیز مثل این
چون با اون قیمت ارگانایزر های خوشگل هست تو دیجی کالا که اونارو تهیه میکنم
مثل این
ولی برای کشو هم راستش من طبقه نمیدونم چوب یا ام دی اف از دیجی کالا خریدم300 بزرگ بود یک متر و خورده ای
مثل جاکفشی
این
واسه همین میگم یا منبع تهیه موادتو عوض کن قیمتت نصف بشه
یا کلا چیزی که میخوای بسازی تغییر بده
مثلا برو تو کار تهیه پلاک اسم چوبی
یا جا جواهری

ان شاءالله موفق باشی در هر حال
و امیدتو از دست نده
تحیق کن بالاخره راهتو پیدا میکنی

آخرین ویرایش:
  • می پسندم
Reactions: mim

بانو

Guest
خیلی خوشگلن اسی کاربرد زیادی هم دارن من عاشق این چیزام مخصوصا عکس اولی فقط قیمتش بالاست بنظرم، باید مواد اولیت از جایی پیدا کنی ک قیمت کم باشع تا بتونی با قیمت مناسب بفروشی

پاندا تپولی

Guest
میخوام یه چیز که توی زندگی کاربرد داره بفروشم سود کنم، بنظرتون این مدل کشوها قشنگن که بفروشم؟ کسی می‌خره؟ شما خودتون بودین میخریدین ایا؟؟ ?? و چه استفاده ای میکردین؟

مشاهده پیوست 3391مشاهده پیوست 3392
دومی هم با ابعاد 25در30

قیمتشون هم ‌200تومن...
علتش اینه که محصول خامش گرونه چون چوب گرون شده و سایزش یکم بزرگتر از سایز مینی کشو هایی هست ک توی اینستاگرام دیدین... و دیگه هزینه رنگ و مواد دیگرش که باید بهش زد هم باید حساب کرد بالاخره ?
چه گوگولی و خوشگلن????
آره فک کنم طرفدار زیاد داشته باشه?

• می پسندم

کاربر حذف شده 1047

Guest

دومی هم با ابعاد 25در30

قیمتشون هم ‌200تومن...
خیلی خوشگلن بخصوص عکس دومی برای جای وسایل کیک و نقاشیام خیلی خوبن خب به نسبت قیمت همه چی که بالا رفته خیلی گرون نیست جانان

• می پسندم

آماندا

Guest
توی نی نی سایت هم یادمه دو ماه پیش همین تاپیک رو زدی و همه تشویقت کردن

مااماان_ساامیاار

Guest
عزیزم چیز بدرد بحوریه .. اما این قیمت زیاده .. طرف میگه با ۲۰۰ تومن از این ۴ کشو اشپزخونه ای میخرم بهترم

ببین برو نجاریا .. ایم تخته ها کوچیکشون ک باقی میمونه رو بخر ارزونتر میفته مثل تیکه پارچه

دختر جذاب

Guest
بامزه ست ولی خب به قیمتش نمی ارزه توهم اگه قیمتت رو خیلی بیاری پایین تر به ضرر خودت میشه

بستنی چوبی

Guest

دومی هم با ابعاد 25در30

قیمتشون هم ‌200تومن...
اگه خواستید توی کار فروش باشید من میتونم واستون تیزر تبایغاتی و بنر و... بسازم که بازدهی از فروشتون خیلی بالا بره

.......

Guest
خیلییی خوشکلن?ولی بنظرم کیفیت چوب پایین باشه و قیمتوکمترکنی بهتره،چون فشارزیادی روشون نیست که بابت چوب خوب زیاد هزینه کنی،زیاد رو رنگ و تزیین مانور بده?

استارتر
استارتر

mim

Guest
خیلی خوشگلن اسی کاربرد زیادی هم دارن من عاشق این چیزام مخصوصا عکس اولی فقط قیمتش بالاست بنظرم، باید مواد اولیت از جایی پیدا کنی ک قیمت کم باشع تا بتونی با قیمت مناسب بفروشی

خیلییی خوشکلن?ولی بنظرم کیفیت چوب پایین باشه و قیمتوکمترکنی بهتره،چون فشارزیادی روشون نیست که بابت چوب خوب زیاد هزینه کنی،زیاد رو رنگ و تزیین مانور بده?
باور میکنی از چوب معمولی میخوام استفاده کنم؟ اینجایی که میخوام ازش چوب خام بگیرم، اتفاقا نسبت به بقیه جاها ارزونتر میده... ولی بازم گرون در میاد... حتی برای رنگشم از رنگای ایرانی استفاده میکنم چون خارجیا گرونن...

.......

Guest
باور میکنی از چوب معمولی میخوام استفاده کنم؟ اینجایی که میخوام ازش چوب خام بگیرم، اتفاقا نسبت به بقیه جاها ارزونتر میده... ولی بازم گرون در میاد... حتی برای رنگشم از رنگای ایرانی استفاده میکنم چون خارجیا گرونن...
قطعات چوبش کوچیکن،میتونی از نجاریا ،کابینت سازیا و اینا،قطعه های کوچیکشون ک میمونه بگیری

استارتر
استارتر

mim

Guest
قطعات چوبش کوچیکن،میتونی از نجاریا ،کابینت سازیا و اینا،قطعه های کوچیکشون ک میمونه بگیری
عزیز من چوب خامش رو بصورت آماده میگیرم. یعنی کشو رو بصورت آماده اما بدون رنگ میخرم بعد رنگ آمیزی میکنم... خودم نمیتونم درست کنم اینجوری... چون اینا رو با برش لیزری میسازن و با دستگاه درست میکنن...

.......

Guest
عزیز من چوب خامش رو بصورت آماده میگیرم. یعنی کشو رو بصورت آماده اما بدون رنگ میخرم بعد رنگ آمیزی میکنم... خودم نمیتونم درست کنم اینجوری... چون اینا رو با برش لیزری میسازن و با دستگاه درست میکنن...
آها که اینطور...

بالا