ازدواج سن كم

• شروع کننده موضوع عشقام دخترام
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
ازدواج با افراد سن بالا بخاطر اینه که مورد های خوب برای ازدواج کم شده و مجبورن با اینجور کِیس ها ازدواج کنن
و توی سن کم هم میتونه خیلی چیزا باشه مثل شرایط بد مالی ، اجبار خانواده یا رسم و رسومات مسخره

پشیمان

Guest
من اصلا واقعا خیلی خیلی ناراحت میشم دختر کم سن واقعا گناه داره اخه چی میفهمه هنوز درک کاملی از ازدواج یا نیاز های خود رو نداره ?

Parsa

Guest
خيلي زياد شده خيلي
بیشتر طلاقا مال فاصله سنی نیست بنظرم من بخاطر روابط نامشروع زیاد شده
ما یکی از اشناها پسره پولدار دکتری داشت کارمند بود بخاطر شغلش باید ماموریت میرفت کل دارو ندارشو ب اسم زنش کرد که خدای نکرده مشکلی براش پیش بیاد زنش اذیت نشه بعد زنه با ی پسره رفیق شد بچشو برد خونه پدرشوهرش گذاشت و با پسره فرار کرد بعد پسره مال و اموال دختره رو بالا کشید و ولش کرد زنه باز برگشت اما قبولش نکردن

Parsa

Guest
ما یکی از اشناها پسره پولدار دکتری داشت کارمند بود بخاطر شغلش باید ماموریت میرفت کل دارو ندارشو ب اسم زنش کرد که خدای نکرده مشکلی براش پیش بیاد زنش اذیت نشه بعد زنه با ی پسره رفیق شد بچشو برد خونه پدرشوهرش گذاشت و با پسره فرار کرد بعد پسره مال و اموال دختره رو بالا کشید و ولش کرد زنه باز برگشت اما قبولش نکردن
فک کن ی خونه شمال ی خونه تو سعادت اباد تو مشهد کلی پول بر زنه فک کنم چند کیلو طلا داشت شوهرش چقد دوسش داشت

نروو سمیه

Guest
میترسن دیگه شوشو گیرشون نیاد تا آخر عمرشون بی آقایی باشن???????

استارتر
استارتر

عشقام دخترام

Guest
بنظرم چون سن پیدا کردن انتخاب ******** پسر ب دبستان رسیده چیزای که دختر بچه دبستانی میدونه رو شاید ماها ندونیم
واقعا اين هم هست بچه ها متاسفانه خيلي جهشي پيش ميرن

استارتر
استارتر

عشقام دخترام

Guest
واي خدا — تعهدها هم كم شده متاسفانه

بسته شد

Guest
چون جدیدا ازدواج شده یه ارزش واسه دختر بچه ها شده پٌز شده کلاس !
متاسفانه

Luna

Guest
خب مگه ما از زندگی اونا خبر داریم که بخوایم قضاوت کنیم؟
سن کم یعنی چقدر؟ هرکسی با توجه به زندگی خودش یه عدد میگه ‍!
چقدر این طور قضاوتا بوی عجب و توهم دانایی میده!
قطعا منی که تخصصی توی حوزه روانشناسی ندارم هیچ آماری هم ندارم نه نظر میدم نه اینطور نظرات رو قبول میکنم!
حداقل از کسی که این شرایط رو داره سوال میکنم نه کسی که تجربه ای نداره!
در هر صورت تحقیر سبک زندگی دیگران باعث بهتر شدن زندگی ما نمیشه !

استارتر
استارتر

عشقام دخترام

Guest
خب مگه ما از زندگی اونا خبر داریم که بخوایم قضاوت کنیم؟
سن کم یعنی چقدر؟ هرکسی با توجه به زندگی خودش یه عدد میگه ‍!
چقدر این طور قضاوتا بوی عجب و توهم دانایی میده!
قطعا منی که تخصصی توی حوزه روانشناسی ندارم هیچ آماری هم ندارم نه نظر میدم نه اینطور نظرات رو قبول میکنم!
حداقل از کسی که این شرایط رو داره سوال میکنم نه کسی که تجربه ای نداره!
در هر صورت تحقیر سبک زندگی دیگران باعث بهتر شدن زندگی ما نمیشه !
خانمي منم قصد توهين نداشتم فقط نظرات و ميخاستم بدونم —- مگر وقتي درباره موضوعي نظر ميدم قصد بدي پشتشه؟؟!!! البته كه نه هر كسي نظر و عقيده اي داره و نظرات و عقايد همه هم قابل احترامه

Luna

Guest
خانمي منم قصد توهين نداشتم فقط نظرات و ميخاستم بدونم —- مگر وقتي درباره موضوعي نظر ميدم قصد بدي پشتشه؟؟!!! البته كه نه هر كسي نظر و عقيده اي داره و نظرات و عقايد همه هم قابل احترامه
شاید من تند حرف زدم ببخشید ❤️
بعضی از نظرات بوی خود برتر پنداری می‌داد
ناراحت میشم از تحقیر دیگران نه از نظرات

بالا