ازدواااااااااااااااااااجججججج?

• شروع کننده موضوع ننه_قمر
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
ان شا الله
ولی من منظورم این نبود
اخه هنوز بچن واقعا باید تفریح و... کنن تا وارد دنیای بزرگسالی بشن
عزیزم بعضی وقت ها نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد همین طور که ما می فهمیم اونا سنشان کمه خونوادشون هم میبینند فامیلشان هم میبینند و به خانواده گفتن شاید با این دوره زمونه مجبور شدن اجازه ازدواج بدن

Saraaa

Guest
خبر رسیییییدددد یکی ا بچه های اشناهامون ک ۱۲ سالشه ازدواج کردهههههههه
با ی پسر ۲۱ ساله
ای خدا اینا ا زندگی مشترک چی میفهمننن????
اشکال نداره به زودی هم خبر جداییشون و یا اختلافات عمیقشون به گوشتون خواهد رسید.
ولی من در کل وقتی این چیزا را می‌شنوم دلم شدیدا برای دختر کوچولو میسوزه که بزرگترهای نادانشون اونو پرت میکنن تو یه چاه عمیقی از مشکلات و فرصت همه چیز را ازشون میگیرن. چه بد که جهان سومی هستیم.

ماهی

Guest
خبر رسیییییدددد یکی ا بچه های اشناهامون ک ۱۲ سالشه ازدواج کردهههههههه
با ی پسر ۲۱ ساله
ای خدا اینا ا زندگی مشترک چی میفهمننن????
تو همسایگی ما یکی تقریبا تو همین سال از دواج کرده بود میگفت اون زمان که ازدواج کردم فکر میکردم عروس میشم واسم طلا میخرن لباس جورواجور اومدم دیدم بابا اینا یه وره ماجراست یه وره دیگش باید جرواجر بشم مثل مامانا خونه داری کنم واقعا بچه های الان هر چه قدر هم چشم وگوششون باز باشه بازم فکر نکنم تصوری از زندگی مشترک داشته باشن فقط اون زرق و برق اوایلشو تصور میکنن

استارتر
استارتر

ننه_قمر

Guest
عزیزم بعضی وقت ها نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد همین طور که ما می فهمیم اونا سنشان کمه خونوادشون هم میبینند فامیلشان هم میبینند و به خانواده گفتن شاید با این دوره زمونه مجبور شدن اجازه ازدواج بدن
دقیقا این حرف منه
جامعه ای شده مجبورا دخترشون رو میدن ....

استارتر
استارتر

ننه_قمر

Guest
اشکال نداره به زودی هم خبر جداییشون و یا اختلافات عمیقشون به گوشتون خواهد رسید.
ولی من در کل وقتی این چیزا را می‌شنوم دلم شدیدا برای دختر کوچولو میسوزه که بزرگترهای نادانشون اونو پرت میکنن تو یه چاه عمیقی از مشکلات و فرصت همه چیز را ازشون میگیرن. چه بد که جهان سومی هستیم.
امید وارم که اینجور نباشه و برای تصمیمش افسوس نخوره ?

استارتر
استارتر

ننه_قمر

Guest
تو همسایگی ما یکی تقریبا تو همین سال از دواج کرده بود میگفت اون زمان که ازدواج کردم فکر میکردم عروس میشم واسم طلا میخرن لباس جورواجور اومدم دیدم بابا اینا یه وره ماجراست یه وره دیگش باید جرواجر بشم مثل مامانا خونه داری کنم واقعا بچه های الان هر چه قدر هم چشم وگوششون باز باشه بازم فکر نکنم تصوری از زندگی مشترک داشته باشن فقط اون زرق و برق اوایلشو تصور میکنن
وای دقیقا دقیقااااااا
از روزی که ازدواج کرده سرویسمون کرده با پروفایلای عاشقانه?
واقعا بچست عقلش به چی میکشه غیر اینا
هرچقددددرم که فهمیده باشه

ماهی

Guest
وای دقیقا دقیقااااااا
از روزی که ازدواج کرده سرویسمون کرده با پروفایلای عاشقانه?
واقعا بچست عقلش به چی میکشه غیر اینا
هرچقددددرم که فهمیده باشه
الان فکر میکنم یه ساله دیگه دخترم هم سن اون میشه سرم سوت میکشه آخه چه جوری میتونن چنین ظلمی کنن

بالا