ارزوهای محالتونو بیایید بگید ؟؟؟

• شروع کننده موضوع مهرانه عسلی :)
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مهرانه عسلی :)

Guest
مهاجرت به آمریکا
راستش سعی می کنم چیزی آرزو داشته باشم که بتونم برسم بهش به خاطر همین آرزوی محال ندارم...
اخی چه باحاله ارزوهات من ارزو ندارم کلا ?
ایشااالله به ارزوهاتون برسید :love: :love: :love: :love: :love: :love: ? ? ? ? ? ? ?
مگه میشه ؟؟؟؟:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

استارتر
استارتر

Guest
هیچ آرزوی محالی ندارم?
چون معتقدم ک با تلاش میشه غیرممکنو ممکن کرد??
.
.
.
.:LOL:?
مثلا این اروی محال منو که خونده باشی اگه با این سن که 19 سالمه که هیچی با سن اون پیامبر اسمشو یادم رفت که 1000سال عمر کرده نمیرسم با اون گرونی ....یهو یه گنجی خدا برام بفرسته از تو اسمونا مطمانن میرسم

FaghatKhoda

Guest
ایشاااااااااللللللهههههه :love::love::love::love::love::love::love::love:??????????

خدااانکنننههه عزیزممم ....??????ایشاااللله بتونی بری پیش اونی که دوسش داری :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: ?????????
:love::love::love::love::love::love::love::love:ایشااالله هردتون به ارزوهاتون برسید
ممنونم مهربونم?
ولی امپراطورم پیشم نی خیلی وقته رفته پیش خدا منم دلم میخواد برم پیشش
ممنونم ازدعای قشنگت خانومی??

استارتر
استارتر

Guest
ممنونم مهربونم?
ولی امپراطورم پیشم نی خیلی وقته رفته پیش خدا منم دلم میخواد برم پیشش
ممنونم ازدعای قشنگت خانومی??

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? وااااااااای من مععععذرررتتت میخوووواااممممممممممممم
?????????????خداااانکنههه برییییی وای مننن خییلییی شرمنده توامممم??????????????????????????

FaghatKhoda

Guest
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? وااااااااای من مععععذرررتتت میخوووواااممممممممممممم
?????????????خداااانکنههه برییییی وای مننن خییلییی شرمنده توامممم??????????????????????????
دشمنت شرمنده خانومی ناراحت نباش?
اتفاقا خوشحالم کردی بادعای قشنگت
خیلی وقته دلم براش تنگ شده دوس دارم برم پیشش
بازم ممنونم ازت مهربونم??

استارتر
استارتر

Guest
باااور کننن من نمیدووووونستممممم ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?خیییلیییییی خیییلیییی ازت خجااالت میکشم منووو ببخش ....?????????????????تورووووخدااااا کارییی نکنیااااااااا
?????????????????????????
من واااقعااا نمیدوووونمممم چه جوری ازت معذرت بخوام??????????????????????ایشاااالله روحش شاد باشه????????????????واقعا منووو ببخششش????????????????

استارتر
استارتر

Guest
من قبلنا فکر میکردم یکی هست دوسش داشتیو رفته ولت کرده??????????????????????????خدااااایااااا ....منو واااقعااا بببخش بخاطر این حرف امروزم ??????????????????

FaghatKhoda

Guest
باااور کننن من نمیدووووونستممممم ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?خیییلیییییی خیییلیییی ازت خجااالت میکشم منووو ببخش ....?????????????????تورووووخدااااا کارییی نکنیااااااااا
?????????????????????????
من واااقعااا نمیدوووونمممم چه جوری ازت معذرت بخوام??????????????????????ایشاااالله روحش شاد باشه????????????????واقعا منووو ببخششش????????????????
خانومی بمرگ خودم خیلی خوشحال شدم ازدعای خوبت باور کن راس میگم ناراحت نباش????

FaghatKhoda

Guest
من قبلنا فکر میکردم یکی هست دوسش داشتیو رفته ولت کرده??????????????????????????خدااااایااااا ....منو واااقعااا بببخش بخاطر این حرف امروزم ??????????????????
کسی نمیتونه ی دل مهربونو ترک کنه خواهری
گفتم ناراحت نباش اعصابم خراب میشه

استارتر
استارتر

Guest

بالا