ارزوهای محالتونو بیایید بگید ؟؟؟

• شروع کننده موضوع مهرانه عسلی :)
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مهرانه عسلی :)

Guest
@خسته
کجااا داری میری ؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
نه بابا چرا ناراحت بشم خیلی خوشم اومد از این حرفت:love::love::love::love::p:p:p:p:p:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:کجاااا میرییی ؟؟؟؟؟

ماهدخت

Guest
۱)مادر بزرگم سرطانش خوب‌بشه چون مادرم ایشون محسوب میشه .
۲)مادرم اجازه بده من و آقایی که بهم علاقه مند هستیم برسیم

روشنا

Guest
یک ارزوی محال دارم توی دلم که فکر کنم محاله محال ??????
بقیش پول و مال و ...بدست میاد و مهم نیست ولی اون که توی دلمه محاله بشه
دعاکنید این آرزوی محالم به خوبی خوب برآورده بشه???

استارتر
استارتر

Guest
۱)مادر بزرگم سرطانش خوب‌بشه چون مادرم ایشون محسوب میشه .
۲)مادرم اجازه بده من و آقایی که بهم علاقه مند هستیم برسیم
:cry::cry::cry::cry::cry:ایشاااالله مادربزرگتون حالششش خوب شه تا میتونی سوره الرحمن بخون برای نییت خوب شدنش معجزه میکنه تو مریضی ...هرچی بیشتررر بهتتتترررر ....
اگه میخوای خوووشحال باشی اگه میخوایبه هر ارزویی که داری برسی اونچه که عزت میخوای اونچه پول ثروت میخوای و در اخر به عشقت برسی نمازاتو بخون یعد نماز صبح 100 مرتبه حمد ...بعد از نماز ظهر و عصر 200 مرتبه حمد و بعد نماز مغرب و عشا 200 مرتبه حمد ...
اگه نتونستی بخونی بعد نماز عیبی نداره ولی بخون نتیجه میگیری و هروقت به تک تک حرفایی که بهت گفتمو رسیدی برای منم از ته دلت دعا کن خوشبخت بشم
ودر اخر اگه این عملی که میگم اگه تاماداالعمر انجام بدی به هیییییچچچ کسیییی نیازمند نیستی ....یه چند مدت بخون نتیجشو میبینی

استارتر
استارتر

Guest
یک ارزوی محال دارم توی دلم که فکر کنم محاله محال ??????
بقیش پول و مال و ...بدست میاد و مهم نیست ولی اون که توی دلمه محاله بشه
دعاکنید این آرزوی محالم به خوبی خوب برآورده بشه???
دلبرکم متن بالارو بخون ....ایشااالله به هرچی میخوای برسی

ماهدخت

Guest
:cry::cry::cry::cry::cry:ایشاااالله مادربزرگتون حالششش خوب شه تا میتونی سوره الرحمن بخون برای نییت خوب شدنش معجزه میکنه تو مریضی ...هرچی بیشتررر بهتتتترررر ....
اگه میخوای خوووشحال باشی اگه میخوایبه هر ارزویی که داری برسی اونچه که عزت میخوای اونچه پول ثروت میخوای و در اخر به عشقت برسی نمازاتو بخون یعد نماز صبح 100 مرتبه حمد ...بعد از نماز ظهر و عصر 200 مرتبه حمد و بعد نماز مغرب و عشا 200 مرتبه حمد ...
اگه نتونستی بخونی بعد نماز عیبی نداره ولی بخون نتیجه میگیری و هروقت به تک تک حرفایی که بهت گفتمو رسیدی برای منم از ته دلت دعا کن خوشبخت بشم
ودر اخر اگه این عملی که میگم اگه تاماداالعمر انجام بدی به هیییییچچچ کسیییی نیازمند نیستی ....یه چند مدت بخون نتیجشو میبینی
واقعا ازت ممنونم لطف داری چشم حتما دعات میکنم ⁦♥️⁩⁦♥️

استارتر
استارتر

Guest
واقعا ازت ممنونم لطف داری چشم حتما دعات میکنم ⁦♥️⁩⁦♥️
خواهشش میکنم گلم اینکارو کن بهت گفتم یه چندوقت ببین زندگیت چه قدر تعققیر میکنهچه قدر خوشحالی فقط با اعتقاد بخون....خواهش میکنم گلم :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: ????????

استارتر
استارتر

Guest
@حنا_۸۱
بیا توهم این متنو بخون انجام بده اونچه که دلت میخواد انجام میشه مطماباش

بالا