آیا شما به بلوغ عاطفی رسیده اید؟

• شروع کننده موضوع دختر جذاب
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
? آیا شما به بلوغ عاطفی رسیده اید ❓

?بلوغ عاطفی در واقع به معنای مدیریت عواطف است. بلوغ عاطفی به این معنا نیست که ما عواطف خود را پنهان و یا سرکوب کنیم. بلوغ عاطفی به شما کمک می کند تا در زمان های ضروری زندگیتان تصمیمات عاقلانه تری بگیرید و نگذارید که احساساتتان بر شما غلبه کند.

?بلوغ عاطفی یعنی اینکه فرد به مرحله ای از رشد عاطفی رسیده است که می تواند به طور مناسب احساسات مثبت و منفی خودش را در زمان مناسب و به شکلی مناسب بیان کند.

?نشانه های بلوغ عاطفی??

?موقعی که بفهمید رفتار بد دیگران واقعا ناشی از ترس یا اضطرابشان است نه به خاطر بدجنسی و رذالتشان

?موقعی که عزت نفستان را بالا می برید، نه به این خاطر که می‌فهمید آدم فوق‌العاده‌ای هستید، به خاطر اینکه می‌فهمید بقیه هم ممکن است همین قدر احمق، ترسو و بی‌دست و پا باشند.

?موقعی که از قهر کردن دست بر می‌دارید. اگر کسی اذیتتان کرد، نفرت و رنجش خود را در روزهای متمادی در دل نگه نمی‌دارید.

?موقعی که می‌فهمید وقتی آدم‌های نزدیکتان غر می‌زنند یا ناخوشایند و کینه جو به نظر می‌رسند، نمی‌خواهند اذیتتان کنند، بلکه می‌خواهند توجه شما را به تنها روشی که بلدند، به خودشان جلب کنند.

?موقعی که دست از کمال گرایی بردارید. هیچ آدم کاملی وجود ندارد، هیچ کاری عالی نیست، هیچ زندگی‌ای فوق‌العاده نیست. در عوض، به گفته مشهور دونالد وینی‌کات، اعتقاد پیدا می‌کنید: «به قدر کافی خوب است» می‌فهمید که خیلی چیزها در زندگی شما زمانی بد بودند، اما حالا به قدر کافی خوب اند.

?ارزش چیزهای کوچک را می‌دانید. می‌فهمید که رضایت حاصل لحظات است. اگر یک روز بدون مشکلات زیاد بگذرد، راضی خواهید بود.

?اینکه دیگران درباره شما چه فکر می‌کنند، می‌تواند عامل نگرانی باشد. اما وقتی بالغ شوید، برای آنکه نظر دیگران را درباره خود تغییر دهید، زیاد تلاش نمی‌کنید. آنچه برایتان مهم است، این است که خودتان و یکی دو نفر دیگر از وجودتان راضی باشند.

?در مقابل رفتارهای منفی دیگران کمتر عصبانی می‌شوید. قبل از اینکه عصبانی و ناراحت شوید، مکث می‌کنید تا ببینید منظور واقعی‌شان چه می‌تواند باشد. می‌دانید که بین آنچه که کسی می‌گوید و آنچه که در لحظه برداشت می‌کنیم، تفاوت وجود دارد.
با خوندن مقالت فهمیدم نرسیدم
و صدق الله علی العظیم

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
@صبا سلام
گینر برای چاقی و افزایش وزن خوبه
قرص و دارو و آمپول خوب نیست چون عوارض زیادی دارن

اما گینر چون مکمل هست عوارضی نداره

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
سلام عزیزممم
خودش چاق کننده اس؟؟؟
ینی همینو بخورم چاق میشم؟؟
چنده قیمتش؟ ?????
اره عزیزم چاق میشی
از ۵۵۰ هست تا ۱۲۰۰ فکر کنم
به نظر من قیمتش بالاست اما خب حجم دهنده ست

صبا

Guest
اره عزیزم چاق میشی
از ۵۵۰ هست تا ۱۲۰۰ فکر کنم
به نظر من قیمتش بالاست اما خب حجم دهنده ست
من اگه این پولا داشتم الان امریکا بودم?????
باشه عزیزم مرسییی گلم بخاطر اینکه تو زحمت افتادی پرسیدی امسال قبول شم واسه خودم حتما میخرم??

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
من اگه این پولا داشتم الان امریکا بودم?????
باشه عزیزم مرسییی گلم بخاطر اینکه تو زحمت افتادی پرسیدی امسال قبول شم واسه خودم حتما میخرم??
منم همین طور??

قربونت عزیزم خواهش میکنم
ایشاالله که حتمااااا قبول میشی و از این بالاتر ها رو میخری??

بالا