آموزش رنگ کردن صحیح مو با ماست و قهوه

مژده

Guest
رنگ کردن مو با ماست و قهوه در منزل، روشی عالی و کاربردی برای تقویت و رفع سفیدی موها به وسیله ماسک موی ماست و قهوه در کمترین زمان ممکن

رنگ کردن مو با ماست و قهوه

مواد لازم:

3 تا 4 قاشق چای‌خوری قهوه
نصف فنجان ماست

در یک کاسه قهوه و ماست را با هم ترکیب کنید سپس این ترکیب را با قلمو یا انگشتتان روی موهایتان بزنید به طوری که همه نواحی مو از ریشه تا انتهای مو به آن آغشته شود. سپس موهایتان را داخل کیسه پلاستیکی ببندید و دور سرتان حوله بپیچید.

بگذارید یک ساعت در همین حال باشد سپس آن را با آب گرم بشوید تا اثری از آن ماده بر روی موهایتان نماندید اما یادتان باشد که از شامپو استفاده نکنید. بعد از شست و شو موهایتان را خشک کنید و ببینید چقدر خوشرنگ و درخشان می‌شود.

TurkmenGelin

Guest
رنگ کردن مو با ماست و قهوه در منزل، روشی عالی و کاربردی برای تقویت و رفع سفیدی موها به وسیله ماسک موی ماست و قهوه در کمترین زمان ممکن

مشاهده پیوست 2322

مواد لازم:

نصف فنجان ماست

در یک کاسه قهوه و ماست را با هم ترکیب کنید سپس این ترکیب را با قلمو یا انگشتتان روی موهایتان بزنید به طوری که همه نواحی مو از ریشه تا انتهای مو به آن آغشته شود. سپس موهایتان را داخل کیسه پلاستیکی ببندید و دور سرتان حوله بپیچید.

بگذارید یک ساعت در همین حال باشد سپس آن را با آب گرم بشوید تا اثری از آن ماده بر روی موهایتان نماندید اما یادتان باشد که از شامپو استفاده نکنید. بعد از شست و شو موهایتان را خشک کنید و ببینید چقدر خوشرنگ و درخشان می‌شود.
مممون بابت تاپیکهای مفیدت مژده جون

من اهل رنگ کردن مو نیستم
ولی کاش عکس مو قبل و بعدش رو هم میذاشتین?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
مممون بابت تاپیکهای مفیدت مژده جون

من اهل رنگ کردن مو نیستم
ولی کاش عکس مو قبل و بعدش رو هم میذاشتین?
فدات عزیزم این بیشتر واسه رفع سفیدی موها توصیه شده ?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
نشی عزیزم
اخ این مورد یادم رفته بود?
چون من رنگ نمیکنم گفتم شاید رنگش تغییر کنه?
آره تغییر میکنه ولی یه خورده اینطوری نیست مثلا موهاتو از بلوند قهوه ای کنه فقط یه خورده موهات تیره تر میشه که تارهای سفیدش مشخص نباشه ?

Choi mary

Guest

مشاهده پیوست 2322

مواد لازم:

نصف فنجان ماست

امتحان کنم ضرر که نداره؟??

TurkmenGelin

Guest
آره تغییر میکنه ولی یه خورده اینطوری نیست مثلا موهاتو از بلوند قهوه ای کنه فقط یه خورده موهات تیره تر میشه که تارهای سفیدش مشخص نباشه ?
ممنون بابت وقتی ک برام گذاشتی مژده جون❤

بالا