آشنایییی

بنفشه شاتوتی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه خواستگار دارم ۱۹ سال ازم بزرگتره تو مرحله آشنایی هستیم یه جلسه هم رفتیم بیرون قرار گذاشتیم
ایشون همش از کلمات جمع استفاده میکنه برای کار هایی که قراره در آینده باهم انجام بدیم یا نه و...

ولی ایشون همش میگن سرم شلوغه و زنگ نمیزنن و یا اینکه دیر به دیر

مثلا هر وقت درباره دوست داشتن یا نداشتن صحبت میشه یا درباره دلتنگ شدن حرف زده میشه میگن باید باهم بیشتر صحبت کنیم

خب اگر دوست ندارن منو چه لزومی برای آشنایی بیشتری هستش؟

بارونِ بهاری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه خواستگار دارم ۱۹ سال ازم بزرگتره تو مرحله آشنایی هستیم یه جلسه هم رفتیم بیرون قرار گذاشتیم
ایشون همش از کلمات جمع استفاده میکنه برای کار هایی که قراره در آینده باهم انجام بدیم یا نه و...

مثلا هر وقت درباره دوست داشتن یا نداشتن صحبت میشه یا درباره دلتنگ شدن حرف زده میشه میگن باید باهم بیشتر صحبت کنیم

۱۹ سال؟🥲

گیلدخت

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من بابام 19 سالگی عروسی کرده این تازه 19 سال از زنش بزرگترهههههه
وای فکر بچه هاتو کن

استارتر
استارتر
بنفشه شاتوتی

بنفشه شاتوتی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

بارونِ بهاری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند
نمیدونم عزیزم هرجور مایلی خوشبخت شید💚

helia

کاربر جدید

عزیزم شاید سن الان خیلی به نظر نیاد ولی احتمال داره در اینده به مشکل بربخوری هر چی باشه تو سنت کمتره دلت میخواد خیلی چیز هارو تجربه کنی که برای اون بچه گانه یا حوصله سر بر باشه .برای اون اخلاقش هم به نظرم با یک بزرگ تر مشورت کن

استارتر
استارتر
بنفشه شاتوتی

بنفشه شاتوتی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم شاید سن الان خیلی به نظر نیاد ولی احتمال داره در اینده به مشکل بربخوری هر چی باشه تو سنت کمتره دلت میخواد خیلی چیز هارو تجربه کنی که برای اون بچه گانه یا حوصله سر بر باشه .برای اون اخلاقش هم به نظرم با یک بزرگ تر مشورت کن
ممنون🩷🙏

بالا