آرش استیلاف کمدین و مجری موفق چین

• شروع کننده موضوع آیلا
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
آرش استیلاف کیست ؟بیوگرافی کامل آرش استیلاف ایرانی که مجری و کمدین و بازیگر توانمند درچین هستند بیوگرافی و عکس های آرش استیلاف مجری ایرانی و موفق تلویزیون چین

پدرش از تجار واردکننده از چین بود، و بدلیل همین رفت و آمدها تصمیم گرفت از سن 17 سالگی برای شروع تجارت به چین برود، در چین تصمیم گرفت درس بخواند، در مراسمی که دانشگاه گرفته بود بعنوان مجری افتخاری تصمیم به اجرا می گیرد، او این مراسم را به زیباترین شکل برگزار میکند و همین می شود که پیشنهاد زیادی از تهیه کنندگان برای اجرا در شبکه های مختلف چینی را دریافت می کند

همزمان با تجارت

همزمان با شروع تجارت بین ایران چین و دبی تجربه اجرا را در مراسمات گوناگون و حضور در استیج های مختلف را تجربه کرد، سپس در یک مسابقه ای اجرا که بین 20 هزار نفر انجام شده بود رتبه پنجم را بدست آورد

از انجا برای تحصیل در رشته مجری گری به دانشگاه توسط داوران مسابقه معرفی شد

آشنایی به زبان های مختلف

آرش نه تنها زبان چینی را خیلی خوب صحبت می‌کند بلکه بعضی وقت‌ ها موقع اجرای برنامه با تسلط خود نسبت به زبان‌ های دیگر نیز تماشاگران را شگفت زده می کند، عربی، کره ای، انگلیسی، ژاپنی، تورکی،روسی و لهجه گیلانی را تا حد خیلی زیادی تبحر دارد

اسم چینی با معنی ایرانی

آرش یک اسم چینی هم دارد و در تلویزیون و هر جا که با هم می‌ رویم مردم بیشتر او را به این اسم می‌ شناسند و صدا می‌ زنند، اسم چینی من خوآ بو است که معنی آن پارسی و ایرانی است و به این ترتیب اسم من به معنی ترکیبی از ایرانی و چینی است

وی علاوه بر اجرا در چندین سریال چینی در نقش های جدی نیز ایفای نقش کرده است، و لزوما او بعنوان مجری در برنامه کار های کمدی و خوانندگی را نیز انجام می دهد

تدریس در دانشگاه

آرش استیلاف در دانشگاه نیز تدریس میکند

چینی های کنگ‌ فو کار

حقیقتش من قبل از اینکه به چین بیایم فکر می‌کردم مردم چین همه کنگ‌ فو بلدند

چون در همه فیلم‌ هایی که در ایران می‌ دیدیم همه چینی‌ ها روی دیوار بودند و من پیش خودم فکر می‌ کردم اگر به چین بیایم و خدای نکرده یک مشکل فیزیکی یا دعوا پیش بیاید من حتماً می‌ بازم به خاطر اینکه همه چینی‌ ها کنگ‌ فو را خیلی خوب بلدند، خوب همان‌ طور که می‌ دانید ما همیشه با فیلم‌ های بروس لی بزرگ شدیم

پتروس پسرش

او همیشه یک عروسک خرسی کوچکی در لباس خود آویزان دارد که اسمش پتروس است

نقش ارتباطی

آرش استیلاف بعنوان پل ارتباطى فرهنگى دو كشور ایران و چین همیشه در مراسمات و سفرهای مقامات رسمی و هنری ایرانی حضور دارد

ازدواج

آرش استیلاف هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

بالا