آرزومو سپردم ب دست رهایی

• شروع کننده موضوع ? محــــدثه ?
  • تاریخ شروع

? محــــدثه ?

Guest
از صب خیلی اعصابم خورده
ینی همش دارم با خودم حرف میزنم و با جدال افتادم با خودم...
دلم خیلی پره...از خانواده از اطرافیان
ی ارزوهم داشتم...خییییلی بخاطرش صبر کردم...
خیییلی از خداوند خاستم ک اگ صلاح نیس بفهمم میدونی گاهی ی بهونه میخای برای رها کردن....اما خب هیچوقت نفهمیدم.. ولی شکر خدا
اما امروز خیلی خسته ام...ازینکه ب تنهایی باید خونمونو بگردونم ازینکه من باید بین مامان و بابام همش حرف بزنم تا خونه روح بگیره خسته ام خیلی وقته برای خودم زندگی نکردم...تنها دارایی من همین ارزو بودم...ک اونم شاید ب صلاح نبود
انگار الکی منتظر بودم چ انتظار بی ثمری...

mersana1400

Guest
عزیزم انشاالله هر چه به صلاحت و حکمت خدا هست برات اتفاق بیفته
پایان شب سیه سفید است

بسته شد

Guest
ب خداتوکل کن وبعدرها کن
مطمعنا کمکت میکنه?

بلال برشتتونم

Guest
از صب خیلی اعصابم خورده
ینی همش دارم با خودم حرف میزنم و با جدال افتادم با خودم...
دلم خیلی پره...از خانواده از اطرافیان
ی ارزوهم داشتم...خییییلی بخاطرش صبر کردم...
خیییلی از خداوند خاستم ک اگ صلاح نیس بفهمم میدونی گاهی ی بهونه میخای برای رها کردن....اما خب هیچوقت نفهمیدم.. ولی شکر خدا
اما امروز خیلی خسته ام...ازینکه ب تنهایی باید خونمونو بگردونم ازینکه من باید بین مامان و بابام همش حرف بزنم تا خونه روح بگیره خسته ام خیلی وقته برای خودم زندگی نکردم...تنها دارایی من همین ارزو بودم...ک اونم شاید ب صلاح نبود
انگار الکی منتظر بودم چ انتظار بی ثمری...
شرایطت خیلی شبیه منه از زندگی سیرم و ب همه چیز خنثی شدم خانوادم جلو پیشرفتمو گرفتن نزاشتن ب کار مورد علاقم ( هیئت علمی دانشگاه ) برسم خیلی جاهای دیگه هم برام کم گذاشتن حالا هم ک زمان ازدواجم ی ریال پول جهاز ندارم تا عمر دارم نمیبخشمشون

استارتر
استارتر

? محــــدثه ?

Guest
شرایطت خیلی شبیه منه از زندگی سیرم و ب همه چیز خنثی شدم خانوادم جلو پیشرفتمو گرفتن نزاشتن ب کار مورد علاقم ( هیئت علمی دانشگاه ) برسم خیلی جاهای دیگه هم برام کم گذاشتن حالا هم ک زمان ازدواجم ی ریال پول جهاز ندارم تا عمر دارم نمیبخشمشون
منم مث تو...ولی شکر خدا...
جهازم ک نمیتونن بخرن منم خاستگار ندارم.نخاستم جهاز....فقط بزارن ارامش داشته باشم

بور چشم سبز

Guest
با انتظار که ادم به ارزو و خواسته نمی رسه

خداوند تعیین کنندست ??شما هم ارام باش?

........

Guest
درکت میکنم اما سعی کن خودت دنیاتو رنگی کنی اینکه توی راهت مشکلی پیش نیادو بسپر ب خدا??

دختر جذاب

Guest
انشالله هرچی صلاحته همون میشه گلم????

بالا