???ایحححححححححححححححححححح???

• شروع کننده موضوع Modi
  • تاریخ شروع

Modi

Guest
‏آقا چرا سالهاست کسی لوزه عمل نکرده؟ وقتی ما ابتدایی بودیم هفته‌ای یه نفر عمل میکرد.

‏اهدافت رو به کسی نگو، بذار در آینده بوی ری دمانت رو خودشون حس کنن.

‏هر سال غم شل شدن گوجه سبزها رو اومدن شلیل میبرد
که با قیمت کیلویی پنجاه تومن شلیل، امسال باید دو تا غم رو با هم تحمل کنیم

سر صف نون نمیره دوتا نون بگیره، بعد به دوس دخترش میگه "من تکیه گاه امن توام"
شهرداری خرابت کنه به حق پنج تن

ولی من احتیاج دارم یکی محکم بغلم کنه بعد اروم چند میلیارد بزاره تو جیبم و بره

‏یدفه میخواستم مثل این پولدارا واسه صبحونه آب پرتقال بخورم شب قبلش چنتا پرتقال آب گرفتم گذاشتم تو یخچال صبح که پا شدم دیدم لیوانه خالیه یه یادداشتم کنارشه نوشته این گ هخوریا به تو‌ نیومده

توی تابستون از ارتباط با آدما متنفر می‌شم، یعنی با یکی قرار می‌ذارم دو دیقه بعدش با خودم می‌گم بشر این دیگه چه گ هی بود خوردی تو این گرما؟

‏انقدی که تو این آگهی استخدامی ها خانوم میخوان تو ایران خانوم نداریم.

‏میخوام یه عکس از کمدِ بهم‌ریختهٔ شوهرم بگیرم با یه عکس از کمدِ مرتبِ پسرم، بعد با کپشنِ «حاصل تربیت» بفرستم واسه مادرشوهرم
بعدشم دنبال یه وکیل خوب واسه کارای طلاقم باشم

‏به کسایی که گوشیشونو با خودشون نمی‌برن تو دستشویی نمی‌تونم اعتماد کنم، این آدم ممکنه پسفردا بدون تو هر جایی بره

رو حانی بدون این که خنده اش بگیره به وزراش گفت در این روزهای باقی مونده مثل روز اول با قدرت کار کنین:)

اسم پسرهاتونو یجوری انتخاب کنید که وقتی سیبیلهاشون در میاد هم بتونن ازش استفاده کنن!
فقط فکر اون دو-سه سال اول گوگولی موگولیشون نباشید

‏دخترای مو بلند دارند مثه دایناسورها منقرض میشن ، لطفا مسئولان رسیدگی کنن

مامان دو تا وروجک

Guest
یا ابرفرض فقط آب پرتقاله??یعنی ب ۱۴۰۰تیکه ی نامساوی تقسیم شدم

استارتر
استارتر

Modi

Guest
???
نه باور کن صدای خوبی ندارم مسخره بازی در میارم تو ویس که مشخص نشه چقدر وضعم خرابه خیلی هم جدیم نسبت به این موضوع دوستان به من لطف داشتن همچنین تو

fati_tork

Guest
نه باور کن صدای خوبی ندارم مسخره بازی در میارم تو ویس که مشخص نشه چقدر وضعم خرابه خیلی هم جدیم نسبت به این موضوع دوستان به من لطف داشتن همچنین تو
نه بخدا چرا اینجوری میگی صدات قشنگه ببین تو الان یدونه اروم و اهسته حرف بزن خیلیم خوشمله صدات

استارتر
استارتر

Modi

Guest
نه بخدا چرا اینجوری میگی صدات قشنگه ببین تو الان یدونه اروم و اهسته حرف بزن خیلیم خوشمله صدات
بخدا خیلی ناجوره دیگه این سلیقه ی خوب شماست که میگین من صدام خوبه ولی بیخیال من الکی باور میکنم???

بالا