پس چرا قانون جذب واس من کارنمیکنه❓

• شروع کننده موضوع بسته شد
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

بسته شد

Guest
➕خیلی ها میگن ما انرژی مثبت که میدیم هیچ جذبی اتفاق نمیوفته برا همین دوباره منفی میشیم

➖خب اون موقع که مثبتی مسلماً برای یه هدفی مثبت میشی و این برات وابستگی میاره.

♨️ولی وقتی بعدش منفی میشی بدون هیچ توقعی از رسیدن ب هدفی وارد این حالت میشی و همچنان در اون غرق میمونی.

?خیلی هاتون میگین قانون جذب میگه احساس کن باور کن دریافت کن پس چرا نمیشه..

?خب دوست عزیز وقتی یک ساعت مثبتی؛ بعد فقط داری فکر میکنی اع پس چرا نشد و میری دوباره تو فاز منفی معلومه که نمیشه.

راه حل اینه تلاشتو بیشتر کنی
یعنی؛??

✍?در طول روز دو برابرِ فکرهای منفیت مثبت باش اوایل برات خسته کنندس ولی وااااای واییییی به اون روز که پر انرژی مثبت بودن برات تبدیل به یه عادت بشه.

✍?پس دوبرابر پرانرژی باش تا تغییر برخورد اطرافیانت رو ببینی

✍?پرانرژی باش تا تغییر برخورد طبیعت و دنیا رو با خودت ببینی

✍?پرانرژی باش تا تغییر برخورد خودت با خودت رو ببینی

?کسی که انرژی بده از عالم و آدم انرژی میگیره.

✨در قانون جذب آرزوی شما باید به صورت فرمان به کائنات باشد نه به صورت عجز و ناله و گدامنشانه!پس خواهش و التماس نباشد.

✅در ذاتِ خواهش و درخواست یک جور امکان و احتمال نشدن و رخ ندادن نهفته است و این احتمال را به صفر برسانید.

پس چه کنیم؟??

?فرمان بدهید و امر کنید و بگویید این خواسته من، این آرزوی من، اجابت شود همین الان و بعد یقین بدانید که امر و دستور شما اجابت می شود. درست مثل فرماندهی که می داند سربازانش بی چون و چرا از دستور او اطاعت می کنند.

??به قدرت فرماندهی و فرمانروایی خود ایمان و یقین داشته باشید.

✨ قانون جذب فقط به خواسته ها و دستورات و اوامر فرماندهان در برآوردن آرزو گوش می دهد.
درخواست های التماس گران و بینوایان و گدامسلکان هم به صورت ?افزایش فقر و ناداری اجابت می شود.

❣روزتـون پـر از عـشـق❣

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا