کمد دیواری بزنم یا نه کمک فوری

• شروع کننده موضوع Hot chocolat
  • تاریخ شروع

Hot chocolat

Guest
سلام دوستان ما قراره بعد ازدواج بریم طبقه پایین پدر شوهرم خونه ی خوبیه منتها یه مشکل داره که کمد دیواری نداره و اتاقشم کوچیکه من موندم کمد دیواری بزنم و بعد عروسی از صفر شروع کنم ینی با زدن اون صفره صفر میشیم از طرفیم پدرشوهرم میگه پول ندارم نمیتونم بزنم یا میگین از این کمد پارچه ای یا بگیرم موقت واسه لحاف تشک و وسایل اضافه و پولمونو سرمایه گذاری کنیم
خیلی زورم میاد سرمایمو بدم به اونااااا بعد در آینده عروس کوچیکه کیف کنه

بانو__ملکه

Guest
سلام دوستان ما قراره بعد ازدواج بریم طبقه پایین پدر شوهرم خونه ی خوبیه منتها یه مشکل داره که کمد دیواری نداره و اتاقشم کوچیکه من موندم کمد دیواری بزنم و بعد عروسی از صفر شروع کنم ینی با زدن اون صفره صفر میشیم از طرفیم پدرشوهرم میگه پول ندارم نمیتونم بزنم یا میگین از این کمد پارچه ای یا بگیرم موقت واسه لحاف تشک و وسایل اضافه و پولمونو سرمایه گذاری کنیم
نه خونه پدرشوهره..با همون کمد‌های خودت بساز

آنجِل

Guest
هزینه کمد دیواری بالاس،یه دونه از اون کمد چوبیاکه دوتا در و ۳ تا کشون بخر.برا لباسات.
لحاف تشکاتم بچین یه گوشه یه ملحفه بکش روشون.اون کمدا هم قشنگن میتونی رفتی باخودت ببریش و استفاده کنی

هاله

Guest
اگه قرارنیس خونه خودتون بشه قطعا نزن پولتو هدر نده

اماتیس

Guest
کمد نزن
ب جاش سعی کن عین قدیم لحاف تشکتو ی گوشه بچینی اما ب روز تر و شیک تر

اماتیس

Guest
روی سرویس تختت میتونی کمد بگی برات بسازن
اما بستگی ب شرایط مالی خودت داره

melika.j

⭐کاربر برتر⭐