خاطره اولین پریود

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

هایدی

Guest
قبلا تو مدرسه ها کاملا برای بچه ها توضیح میدادن...ولی الان که کلاسها مجازی هست بعید میدونم چیزی بگن.
اصلا رابطه مادر و دختری فرق داره با رابطه دانش آموز و مدرسه .واقعا فقر فرهنگی داره این زن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
قبلا تو مدرسه ها کاملا برای بچه ها توضیح میدادن...ولی الان که کلاسها مجازی هست بعید میدونم چیزی بگن.
من نگرانم که وقتی پریود بشه سکته نکنه از ترس از بس ترسوء.دوست خودم تعریف میکرد می‌گفت مامانم بهم نگفته بود این چیزا رو وقتی خون دیدم فکر کردم روده هام داره میاد بیرون ازم ??‍♀️??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
من یک ویدیو دیدم خانواده برای دخترشون که پریود شده بود جشن گرفته بودن مثل جشن تولد?
روی کیکشم یک باربی بود که نشسته بود داشت ازش خون میرفت?
با حضور پر افتخار مذکر های خانواده?
حیا رو قورت دادن بخدا من هنوزم که هنوزه میترسم چیزی بشه بابام بفهمه پریود شدم

پاندا تپولی

Guest
من به لطف ارث های عمه زود شدم ?
رفتم دسشویی دیدم عهههههه وای
به مامانم گفتم اومد برام توضیح داد که بهت گفتم همچین چیزی پیش میاد و...
منم عررررررررررررررر میزدم
شانس من اون روزم نوار نداشتیم ?
من خییییییییییلیییییییی حرص میخورم هی میگفتم چرا من فقط باید بزرگ شم بقیه اینجوری نشدن ?
واااااااای تو مدرسه برا نماز رفتن اجبار میکردن یعنی معاون میومد داااااد که پاشین برین نماز
منم یادمه چون تو کلاسمون فقط من بودم و یکی دیگه که اینجوری میشد بقیع بچه ها دید بدی داشتن ? منم قایم میکردم و خییییییییییلیییییییی خجالت میکشیدم بعد خودمو زیر میز ها قایم کردم با ترس و لرز که بهم نگن برو نماز ?
چه بدبختیااااااا که کشیدیماااا بچه ها ??
اخی?
کلا دوران دبستان از این لحاظ خیلی مضخرف بود?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
اره?
دختره هم کلی خوشحال بود براش تولد اولین پری گرفته بودن?
فقط کیکش?‍♀️?‍♀️
یادمه سوم دبیرستان یه ناظم بداخلاقم داشتیم من تو ده روز دوبار پریود شدم بار دوم ترسیده بودم داشتم گریه میکردم اومد گفت چیزی نیست بابا عادیه?

Vafa68

Guest
من اولین پریودم یهو سیستم بدنم بهم ریخت و بحالت وحشی مغولی داشتم کاراته و کنگ فو و دفاع شخصی اجرا میکردم بعدش یجا خودنم که موقع پریود ادم وحشی میشه?

بور چشم سبز

Guest
من به لطف ارث های عمه زود شدم ?
رفتم دسشویی دیدم عهههههه وای
به مامانم گفتم اومد برام توضیح داد که بهت گفتم همچین چیزی پیش میاد و...
منم عررررررررررررررر میزدم
شانس من اون روزم نوار نداشتیم ?
من خییییییییییلیییییییی حرص میخورم هی میگفتم چرا من فقط باید بزرگ شم بقیه اینجوری نشدن ?
واااااااای تو مدرسه برا نماز رفتن اجبار میکردن یعنی معاون میومد داااااد که پاشین برین نماز
منم یادمه چون تو کلاسمون فقط من بودم و یکی دیگه که اینجوری میشد بقیع بچه ها دید بدی داشتن ? منم قایم میکردم و خییییییییییلیییییییی خجالت میکشیدم بعد خودمو زیر میز ها قایم کردم با ترس و لرز که بهم نگن برو نماز ?
چه بدبختیااااااا که کشیدیماااا بچه ها ??
الهی???♥️

بور چشم سبز

Guest
من اولین پریودم یهو سیستم بدنم بهم ریخت و بحالت وحشی مغولی داشتم کاراته و کنگ فو و دفاع شخصی اجرا میکردم بعدش یجا خودنم که موقع پریود ادم وحشی میشه?
???

Tuoska

Guest
بچه من کلاس ششم بودم هی شکمم درد میکرد هرکاری کردم خوب نشدم اومدم خونه رفتم حموم دیدم لکه دارم فک کردم خودمو پیس کردم بعد خوب توجه کردم دیدم خونه داشتم میگشتم کجایی من زخم شده به خوارم گفتم بیا ببین اونم خندید که پریودی من یک ساعت گریه کردم تو حموم و اینم توجه کردین آدم چه بوی فانی میده

شاخه نبات شیرین سخن

Guest
من نگرانم که وقتی پریود بشه سکته نکنه از ترس از بس ترسوء.دوست خودم تعریف میکرد می‌گفت مامانم بهم نگفته بود این چیزا رو وقتی خون دیدم فکر کردم روده هام داره میاد بیرون ازم ??‍♀️??
???

سارا ۶۹

Guest
به من یکی از دوستام گفته بود اونم توی نه سالگی سه سال بعد که لک دیدم بدو بدو رفتم پیش مامانم اونم بهم نوار بهداشت داد

بالا