تجربه ام راجب صاف کردن نوک های دندان توسط خودم 😉

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دکتر گفت دونه ای ۵۰۰ سوهان کشی می کنم بعدش موادم می زنم که فاصله هارو پر کنه که صاف تر بشه وگرنه کوتاه بلند میشه نمیشه فقط سوهان کشی کنم که گفت دونه ای ۱ و ۵۰۰ میشه ، همون کامپوزیت که من دوست ندارم مصنوعی میشه بعدشم دندونام یکم خوبه افتضاح نیس که واجب باشه برم کامپوزیت

حالا شاید اصرار میکردم همون سوهان فقط می کشید یا میرفتم جای دیگه ولی بازم هزینه اش زیاده مگه میخواست چیکار کنه تازه شاید اونجور که من می خواستم سوهان نمی کشید

همینجوری که راجبش گوگل سرچ می کردم یاد گرفتم

با سمباده ی کاغذی که به یه پلاستیک گرد و گود وصل بود یکی از سری های ماساژور ریلکس اندتون بود که برای پا بود استفاده نکرده بودیم دندونامو سوهان کشی کردم البته سمباده کشی 😆

اول دندون جلوییم یکم سمباده کشیدم دیدم تاثیرداره کم کم محکم تر و طولانی تر کشیدم 😀

می تونید سمباده کاغذی بخرید سایت با سلام هست بخواید اگه راحت نبودین می تونید بچسبونید به چیزی و بعد بکشید

اگه می خواید سمباده به دندون دیگه یه وقت نخوره یا مثلا میخواید یه دندونتون رو سوهان کشی کنید یه تیکه اش رو ببرید و بکشید
و یا بچسبونید به یه قلم و اون دندونی که می خواید رو فقط بسابید

روی دندونتون هم می تونید بسابید جرم گیری میشه خوب میشه ولی باز مثله جرم گیری دندونپزشک ها تا اون حد عالی نمیشه دندونپزشکی میری کل دندون ها کامل و بیش از حد تمیز میشه لابه لاش ذره ای جرم نیست و یه موادم میزنن سفید بشه خوبه برید اون جرم ها به غیر از زیبایی برای دندون مضره و بمونه بدتر میشه

اگه دندونتون جرمش زیاده و شرایط دکتر رفتن ندارید به ناچار اینکاروکنید حداقل خوب میشه

میرفتم دکتر هم با سمباده می سابید دیگه فقط وسیله اش فرق داره

۵ سال پیش جرم گیری رفتم با سمباده می سابید هیچی نشد بازم میخوام برم

نگرانم نیستم چیزی بشه این همه آدم میرن دکتر دندوناشونو با سمباده دندون می سابن

ماشاالله جنس دندونام خوبه با اینکه خوب نمیرسم به این سن رسیدم همش سالمه

یادمه اونموقع که جرم گیری کردم دندونام درد میکرد بعدش خوب شد الانم یکم درد می کنه

تا یک روز مواد غذایی رنگی ، سفت ، خیلی داغ و خیلی سرد نباید خورد

پست بعدی عکس قبل و بعدیمو میذارم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این قبله
..

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مامانم همیشه میگفت با همه جات ور میری تورو میدید چی میگفت🤦‍♀️😆
فدات شم ولی واقعا من چندسالیه با دست کاری خودم چهره ام خیلی بهترشده بدون دکتر تنها کاری که کردم همون آرایش دائم هس که میدونی دیگه لب و چشم و ابروم فقط ، یه بارم دندونامو جرم گیری کردم

آخرین ویرایش:

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
عزیزم پلاستیکه ضخیمه زیرش فرورفته اس که وصل بشه به دستگاه

روش هم یه لایه سمباده داره

برای ماساژور ریلکس اندتون بود این برای پا هست استفاده نکرده بودیم

من به دستگاه وصل نکردم گرفتم دستم نوک دندونامو سمباده کشیدم
اها فهمیدم چجوریه

بالا